Inwestor giełdowy
Jestem inwestorem giełdowym już od kilku lat i dzisiaj straciłem ponad połowę swoich zysków ponieważ miałem niezdywersyfikowany portfel akcji. Długo siedziałem obserwując wykresy giełdowe i trochę mnie to już znudziło. Być może poniesienie straty trochę mnie ożywi emocjonalnie. Wolałbym, aby moja mama nie dowiedziała się o poniesionej przeze mnie porażce. Chodzi o to, aby pozwolić sobie na przeżywanie przykrości w taki sposób, aby móc się dzięki temu czegoś nauczyć...