Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, cześć czwarta...
Pieniądze nie są dla mnie wszystkim, chciałbym jeszcze być w związku z fajną kobietą, nawet małżeńskim. Zjadłem dzisiaj obiad i poczułem się szczęśliwy. Nie mam za bardzo siły na cokolwiek. Chciałbym nieco zostać ascetą i kontemplatykiem. Czym wyróżnia się profesjonalny inwestor? Moim zdaniem taki ktoś jest dobrze zorganizowany i posiada portfel na tyle zdywersyfikowany, że jest przygotowany na różne scenariusze w życiu gospodarczym. Myślę, że może to być osoba przechowująca cześć kapitału w złocie, cześć w akcjach.