Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część dwudziesta piąta...
Zaoszczędziłem trochę pieniędzy i czuję się dzięki temu spokojniejszy. Chciałbym się rozwinąć w jakiejś innej sferze swojego życia. Być może potrzebuję zadbać o swoje zdrowie. Być może potrzebuję zadbać o swoje wykształcenie. Być może potrzebuję dobrego doświadczenia związanego z kształceniem się. Uważam, że ucząc się języka angielskiego w szkole językowej Profi Lingua zrobiłem dobry interes. Pytanie tylko dotyczy tego czy będę nadal uczył się języka angielskiego pomimo tego, że nie chodzę na zajęcia do tej szkoły. Ja nie uważam, że to był błąd, że spróbowałem kształcić się w formie zorganizowanej przez kogoś innego i zdecydowałem się za to zapłacić własnymi pieniędzmi. Pytanie tylko czy potrafiłbym sam sobie zorganizować naukę języka angielskiego. Niekoniecznie potrzebuję zajmować się tym w taki sposób wymyślony wyłącznie przez siebie, mogę technikę uczenia się zapożyczyć od swoich nauczycieli. Moim zdaniem generalnie wyglądało to tak, że byłem zainteresowanym uczeniem się języka...