Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część szesnasta...
Ostatnio medytuję codziennie. Być może jest to efekt pisania na temat swojego uwielbienia dla doświadczenia osiągnięcia głębokiego spokoju ponieważ medytacja pomaga mi się uspokoić. Jednak nie chodzi mi tylko o to, aby medytować, chciałbym czytać jeszcze jakieś książki napisane przez mądrych ludzi. Kiedy przebywam w ciszy łatwiej jest mi skoncentrować swoją uwagę na przykład na tym, czego chcę się nauczyć. Czasami też łatwiej jest mi podjąć decyzję w oparciu o to co czuję będąc z kimś w interakcji ponieważ skuteczniej rozróżniam niuanse swoich afektów przebywając w ciszy i uspokajając się.
Komentarze
Prześlij komentarz