Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część siedemdziesiąta...
Nie mam ochoty już szukać sobie dziewczyny. Być może w swoim życiu popełniłem błąd polegający na przyjęciu błędnej filozofii życiowej. Wycofuję się z portali randkowych po to, aby swoją uwagę poświęcić sobie. Chcę zająć się bardziej swoimi sprawami. Inni ludzie, jakby to tylko od nich zależało, raczej nie udzielaliby pomocy osobom potrzebującym. Moim zdaniem potrzebna jest pomoc udzielana przez instytucje państwowe, nie jestem zwolennikiem liberalizmu.