Jak wspaniale jest dostawać pieniądze za czas spędzony razem, część jedenasta...
Tęsknię za tym, aby w życiu było mi łatwo. Wracam wspomnieniem do dziewczyny, która swoim komplementem sprawiła, że poczułem się lepiej sam ze sobą. Mogę już odejść od tamtej społeczności i zastanawiam się nad tym czego się nauczyłem, lecz uczenie się socjologii mi nie pomaga w odnajdywaniu sensu swoich doświadczeń. Zastanawiam się nad tym, czy mógłbym spieniężyć swoje doświadczenie jako uczeń w prywatnej szkole. Obecnie myślę o tym, aby nie niszczyć tego co było kiedyś i, że fajnie jest zachować dla siebie jakąś cząstkę prywatności. Moim zdaniem nie było najciekawszym doświadczeniem w moim życiu bycie uczniem tej szkoły, lecz było nim coś innego. Obecnie myślę, że nawet moja choroba psychiczna nie jest tak ważna jak to, że doświadczyłem czegoś niesamowitego. Obawiam się jednak głodu, zimna i wojny jednak to wspomnienie o którym myślę, podnosi mnie na duchu.
Komentarze
Prześlij komentarz