Jestem bardzo zadowolony z tego, że w moim życiu zaistniały dobre zmiany. Wcześniej bywałem przygnębiony tym, że marnuję swój czas i swoje zdrowie. Poprawiło się być może dlatego, że szukałem chociażby drobnych przesłanek dlaczego mogłoby być lepiej. Miałem też wsparcie społeczne, uczestniczyłem w grupach wsparcia. Najlepiej czułem się wtedy gdy mogłem nieco udzielać się społecznościowe lecz miałem przy tym sporo czasu dla siebie. Chciałbym wymienić dobre zmiany jakie w moim życiu zaistniały: zacząłem inwestować w akcje, modliłem się, medytowałem, wykonywałem pracę na rzecz swojej rodziny, pisałem pamiętnik, zrobiłem kursy, spacerowałem, byłem u dentysty, rzuciłem palenie papierosów, zacząłem chodzić do kościoła, wróciłem do pływania, uczestniczę w życiu grup wsparcia. Czasami było tak, że nie wymyślałem nowych praktyk troszczenia się o siebie lecz wracałem do tego co robiłem wcześniej. Ufam, że intuicja mi pomogła w zdrowieniu. Czasami trzeba szukać głosu swojej intuicji jeżeli s...