Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część osiemdziesiąta szósta...
Jeżeli zgłosiłby się do mnie człowiek potrzebujący pomocy to zapewne nie miałbym ochoty mu pomóc. Skończyłem już przygodę z chęcią zostania społecznikiem. Nie uważam, że jest mi to tak bardzo potrzebne. Zastanawiam się raczej nad tym jak zostać usatysfakcjonowanym egoistą. Myślę o tym, że chciałbym podjąć pracę w mało innowacyjnej branży, takiej jak gastronomia i hotelarstwo.
Komentarze
Prześlij komentarz