Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część trzydziesta pierwsza...
Myślę, że warto sobie poprawiać samopoczucie jakoś inaczej niż poprzez jedzenie. Dobrym sposobem wydaje mi się słuchanie muzyki. Jeżeli wcześniej jadłem po to, aby sobie poprawić humor to teraz zamiast tego sięgnąłem po możliwość słuchania muzyki. Czasami myślę sobie, że fajnie byłoby posiadać jakąś kompetencję, a potem robię coś, aby ją sobie przyswoić. Obecnie zajmuję się w ten sposób nauką języka hiszpańskiego.