Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dwudziesta czwarta...
Chciałbym zrobić coś, aby poczuć się jak osoba, która nie czuje się tak bardzo zależna od opinii innych ludzi na swój własny temat. Wiem, że niekoniecznie można polegać na tym, że w świecie uwzględniane są zasady moralne. Niestety nie mam podstaw do tego, aby myśleć, że mogę czuć się tak zupełnie bezpiecznie. Nawet uczenie się socjologii nie zapewnii mi tego, że ktoś zachowa się w sposób nietypowy. Piszę o tym ponieważ tycie może być związane z pragnieniem zapewnienia sobie bezpieczeństwa.
Komentarze
Prześlij komentarz