Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część siedemdziesiąta ósma...
Popełniam czasami błędy inwestycyjne jednak jestem dla siebie osobą wyrozumiałą i nie przejmuję się nimi tak bardzo. Moim zdaniem dobrze jest móc zachować dystans wobec własnego inwestowania. Kiepskie decyzje inwestycyjne biorą się ze zmęczenia, a przynajmniej tak mi się wydaje. Chciałbym kiedyś osiągnąć większą trafność inwestycyjną, jednak nie jestem w stanie przewidzieć czy mi się to uda. Jeżeli inwestuję na wzrosty to szukam pozytywnych informacji o spółce.