Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część siedemdziesiąta pierwsza...
Dzisiaj sprzedałem prawie wszystkie akcje i kupiłem ETFA krótkiej sprzedaży w oparciu o indeks WIG20. Nie jestem pewien czy wiem co robię. Chyba trochę oszalałem. Nie przejmuję się tym tak bardzo. Profesjonalny inwestor chyba nie powinien tak postępować, jednak nie jestem pewien czy ktoś taki wogóle istnieje. Nie wiem czy potrafię stać się takim człowiekiem jakim chciałbym zostać. Ważne żeby osiągnąć sukces według własnych kryteriów. Być może powinienem pisać o tym, jak wspaniale byłoby osiągnąć sukces oparty na własnych kryteriach. Chciałbym osiągnąć sukces według mojej własnej definicji. Pozwalam sobie osiągnąć sukces na swój własny sposób. Jak wspaniale byłoby osiągnąć cel, który mógłbym uznać za swój osobisty sukces.
Komentarze
Prześlij komentarz