Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część siedemdziesiąta druga...
Trzeba tylko uczyć się nieustannie i przestać liczyć na to, że się kiedykolwiek ten cel zrealizuje. Są ciekawsze rzeczy do robienia niż zajmowanie się ekonomią. Najfajniejsze dla mnie jest pływanie. Nie zazdroszczę pracy księgowym lub osobom profesjonalnie zajmującym się finansami. Odpowiedzialność finansową doświadczam jako obciążającą psychicznie. Chciałbym dbać o swoje zdrowie i kondycję psychofizyczną. Potrzebuję zajmować się czymś nowym i przeżywać własne życie jak przygodę.
Komentarze
Prześlij komentarz