Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część sześćdziesiąta szósta...
Moim zdaniem to, czego mi obecnie brakuje, aby zostać profesjonalnym inwestorem to zdolność robienia sobie wakacji od inwestowania lub posiadania takiej zdolności lokowania kapitału, aby w miarę spokojnie oraz bezpiecznie pomnażać swoje zyski. Moim zdaniem mojemu inwestowaniu brakuje planu oraz taktycznego myślenia. Chciałbym posiadać taką zdolność, aby napisać robota obsługującego moje inwestycjw, tak, aby one przynosiły zyski. Moim zdaniem on mógłby analizować za mnie wykresy oraz wskazywać trafne inwestycje.
Komentarze
Prześlij komentarz