Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część sto dziewiąta...
Chciałbym swoje cele osiągać szybciej. Myślę, że może to wymagać ode mnie strategicznego działania. Myślę, że w pewnym sensie nie potrzebuję studiów wyższych, że potrafię indywidualnie zorganizować sobie pracę intelektualną. Ucieszyłbym się jakbym potrafił sobie zorganizować zajęcie zarobkowe. Czasami potrzebuję robić coś ze względów ideowych, jak na przykład wtedy, gdy zajmuję się dietetyką. Chciałbym uspołeczniać swoją dietetyczną wiedzę, chociaż nie muszę zajmować się tylko tym. Myślę, że chciałbym okazać się lepszym od jakiejś kobiety, po to, aby ona myślała o mnie jak o interesującym mężczyźnie.
Komentarze
Prześlij komentarz