Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część czterdziesta pierwsza...
Pamiętam takie chwile gdy nie chciałem uchodzić za kłopotliwego i nie upominałem się o swoje, nie starałem się zaznaczać istnienia swoich granic. Nie jestem pewien tego czy taka moja strategia zachowywania się była dla mnie korzystna, być może nie zachowywałem się w sposób wartościowy społecznie, być może niepotrzebnie pozwalałem się traktować jak byle co. Zastanawiam się nad tym, czy aby warto być takim człowiekiem bez charakteru, bez właściwości i pilnować tylko tego, aby się nie wyróżniać.
Trochę mnie wnerwia taka koleżanka, która deklaruje, że interesuje się mną tylko służbowo, w ramach wykonywanej przez siebie pracy.
Trochę jestem zadowolony z tego względu, że mi nic nie wyszło z tymi kobietami, które chciałem przelecieć, chyba byłoby lepiej jakbym próbował założyć rodzinę.
Komentarze
Prześlij komentarz