Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część sześćdziesiąta szósta...
Myślę o tym teraz, że może lepiej byłoby odrzucić wartościowanie, które usiłowali mi narzucić inni ludzie, a które dotyczyło konieczności pójścia na studia. Moim zadaniem ja bez skończenia studiów wyższych mogę być nawet bardziej wartościowy, niż gdybym je skończył. Czasami ludzie, którzy skończyli studia, zachowują się w sposób durnowaty. Nie wiem po co ludziom ta wyniosłość związana z posiadaniem formalnego wyższego wykształcenia. Są ludzie potrafiący uczyć się samodzielnie i odnajdujący w tym przyjemność i ja do nich należę. Jakbym skończył studia wyższe to zapewne większe byłyby oczekiwania społeczne wobec mojej osoby i miałbym bardziej stresujące życie.
Komentarze
Prześlij komentarz