Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dziewięćdziesiąta siódma...
Chciałbym schudnąć niebawem pięć kilogramów, czyli w przeciągu trzech miesięcy. Mogę w tym celu nie jeść ciastek i chipsów, spożywać żywność zawierającą błonnik, dbać o to, aby spać w nocy, a nie w dzień. Myślę, że są na tym świecie osoby, które wspierają mnie w tym zamierzeniu. Myślę, że zajmuję się tym głównie dla siebie, a nie po to, aby podobać się kobietom. Myślę, że jako szczupły mężczyzna będę wyglądał bardziej profesjonalnie. Najważniejsze jest jednak zdrowie i to, abym nie musiał przyjmować zastrzyków insuliny. Kupiłem sobie ubrania, które będą na mnie pasować jak schudnę. Jak schudnę to będę mógł legalnie wypożyczać rowery miejskie. Jak schudnę bardziej to będę mógł jeździć na łyżwrolkach.
Komentarze
Prześlij komentarz