Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część czterdziesta druga...
Jestem trochę zadowolony z tego, że obecnie nie mam kobiety bo mogę sobie odpoczywać w spokoju. Moim zdaniem kobiety są bardzo pretensjonalnymi osobami i nie chce im się pracować. Często tak jest niestety, że potrzebę tolerancji deklarują osoby agresywne. Ogólnie uważam, że raczej nie warto zadawać się z fanatycznymi lewaczkami. Potrzebuję dbać przede wszystkim o własną wygodę i nie przejmować się jakimiś z dupy wziętymi oczekiwaniami babsztylów. Uważam, że nie warto mścić się tylko po to, aby zaspokoić oczekiwania bezwartościowych ludzi. Niekoniecznie warto zadawać się z zazdrosnymi mężczyznami.
Komentarze
Prześlij komentarz