Jak wspaniale jest dostawać od ludzi pieniądze za czas spędzony razem, część druga...
Chyba mi się nie chce pójść na kurs terapii zajęciowej. Myślę o tym, że świat oraz ja bardziej na tym korzystamy, kiedy spędzam czas z książką. Na plus jest jednak to, że tego kształcenia nie ma tam dużo na tym kursie terapeuty zajeciowego. Czasami próba zrozumienia trudnych zagadnień matematycznych może być przytłaczająca. Łatwiej jest zajmować się czymś prostym. Ja jednak potrzebuję trochę być z innymi ludźmi.
Komentarze
Prześlij komentarz