Jak wspaniale jest dostawać pieniądze za czas spędzony razem, część dziewiąta...
Dzisiaj byłem w grupie ludzi kształcących się na terapeutę zajęciowego i nie byłem tak bardzo przyjazny dla nieznajomych mi osób. Nie czuję się odsunięty od grupy i uważam, że sensownie spędzam czas uczestnicząc w tych zajęciach. Uważam, że to nie jest takie dobre, aby dążyć wyłącznie do zysku finansowego, uważam, że warto dbać też o osoby, które potrzebują wsparcia. Właśnie mi to trochę pomaga się asekurować bo czuję, że jestem w miejscu dla mnie przyjaznym. Moim zdaniem takie wykształcenie mi nie zaszkodzi na zdrowie psychiczne. Być może zajmę się kiedyś czymś wymagającym intensywnej pracy intelektualnej, jednak obecnie potrzebuję zatroszczyć się o swoje zdrowie i wygodę.
Komentarze
Prześlij komentarz