Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część osiemdziesiąta czwarta...
Myślę, że dla mnie optymalna masa ciała mogłaby wynosić około stu kilogramów, może dziewięćdziesiąt dziewięć. Ostatnio kiepsko spałem, jednak dzisiaj mając na uwadzę przestrzeganie zasad higieny snu, piłem herbatę zieloną i kawę przed godziną piętnastą. Być może zrobię coś więcej na rzecz higieny snu w najbliższych dniach. Ostatnio moja waga się stabilizuje. Być może chciałbym być bardziej przyjazny dla swojej Mamy, a może jednak raczej dla siebie samego. Nadmierny perfekcjonizm to coś bardzo szkodliwego i cieszę się, że mam swoją grupę wsparcia. Lubię w swojej Mamie to, że potrafi docenić innych ludzi oraz mnie.
Komentarze
Prześlij komentarz