Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część dziewięćdziesiąta ósma...
Jakbym był szczuplejszy to mógłbym zapobiec powstaniu problemów w układzie krążenia, intensywniej przeżywałbym działanie moich hormonów, odciążyłbym swoją wątrobę, poprawiłbym swoje wyniki na cukier, mógłbym zmniejszyć szansę na zachorowanie na choroby nowotworowe. Problemem mogłoby być to, że moje mięśnie mogłyby posiadać za mały dostęp do energii, potrzebnej dla ich maksymalnego rozwoju.
Komentarze
Prześlij komentarz