Jak wspaniale byłoby osiągnąć optymalną masę ciała, część osiemdziesiąta szósta...
Co potrzebuję zrobić żeby schudnąć? Myślę, że bardzo ważna jest aktywność fizyczna, a także to by konsumować żywność zawierającą błonnik. Myślę też, że mogłoby mi pomóc posiadanie jakiejś pasji w której mógłbym się spełnić. Podobno łatwiej i skuteczniej jest koncentrować się na tym co trzeba robić, a nie na tym czego robić nie trzeba. Jeżeli chodzi o to czego robić nie trzeba to jeść czipsów i czekolady mlecznej i mało wartościowych przekąsek. Trzeba sobie wyrobić nawyk korzystania z siłowni. Trzeba posiadać zdolność zarobkową. Chciałbym posiadać pasywne źródło dochodu, czyli jakieś filmiki na YouTube w których opowiadałbym o tym co lubię robić. Potrzebuję generować przepływ dobrej energii.
Komentarze
Prześlij komentarz