Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część sto dziewiąta...
Zjadłem śniadanie. Trochę mam problem z tym, że przestałem zapisywać swoje myśli na kartkach papieru ponieważ mówię trochę za dużo niekoniecznie odpowiednim osobom. Niezupełnie chce mi się pracować. Być może zamiast tego wolałbym uczęszczać na jakieś zajęcia sportowe. Najlepiej byłoby uważać na to jak się spędza czas, aby go nie marnować. Potrzebuję kochać siebie samego bardziej niż kogokolwiek innego. Odmawiam modlitwy za innych ludzi jednak nie wiem czy coś dobrego tak naprawdę dla nich robię. Życie czasami wydaje się takie skomplikowane jednak czasami jest bardziej, a czasami mniej.
Komentarze
Prześlij komentarz