Priorytety
Właśnie podjąłem decyzję o tym, aby rzucić palenie. Chciałbym, aby innym ludziom udało się także rozstać z tym nałogiem. Najbardziej jednak pragnę, aby oprócz mnie udało się rzucić palenie jednej takiej koleżance za którą się modlę, aby jej się to udało. Nie zamierzam mówić jej, że modlę się o to, aby jej się udało rzucić palenie ponieważ liczę na to, że zainspiruje ją sugestia płynąca ode mnie, dyskretna i subtelną.
Obecnie jestem także w trakcie konstruowania siebie samego jako osoby wysportowanej. Potrafię się zmotywować do regularnych ćwiczeń. Wiem dobrze o tym, że regularne ich wykonywanie poprawia samopoczucie. Robię to w ramach swojej twórczości artystycznej.
Chciałbym mieć więcej pieniędzy najchętniej w najbliższym czasie. Zależy mi na tym, aby posiadać zdolność do założenia rodziny. Obecnie nie pracuję, dostaję rentę i inwestuję na giełdzie. Chciałbym podjąć się pracy, która za bardzo by mnie nie obciążała psychicznie oraz dostarczała mi satysfakcji.
Komentarze
Prześlij komentarz