Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część dwudziesta siódma...
Wytrzymałem już tydzień bez palenia papierosów i przestałem brać te leki ponieważ już nie chce mi się ich przyjmować. Odczuwam czasem pokusę zapalenia papierosa jednak nie jest ona tak bardzo silna. Są pewne korzyści z tego powodu, że nie palę ostatnio papierosów, przede wszystkim to, że nimi nie śmierdzę. Swobodnie mi się oddycha. Jakoś nie miałem problemów z zaparciami, a tego się obawiałem. Zaoszczędziłem trochę pieniędzy na tym, że nie paliłem. Zastanawiam się jednak jak sobie poradzę z ewentualną pracą lub z kobietą pragnącą mi zabrać moje pieniądze. Nie planuję obecnie zajmować się tym co mogłoby być dla mnie stresujące. Mam raczej zamiar zająć się tym co pomaga mi przedłużyć czas bez zapalenia papierosa, mam na myśli w tej chwili przede wszystkim spożywanie warzyw na parze.
Komentarze
Prześlij komentarz