Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część trzydziesta pierwsza...
Odczuwam czasem lekkie pokusy, aby zapalić papierosa lecz przyjmuje je tak jakbym uznawał je za żart. Jestem zadowolony przede wszystkim dlatego, że czuję się spokojniejszy. Oddychanie stało się dla mnie bardziej relaksacyjne. Odczuwam czasem coś jak zmęczenie i nie jestem pewien w związku z czym. Spodziewam się tendencji obniżonego nastroju jednak gotów jestem to przyjąć jako coś bardziej dla mnie prawdziwego niż stan po zapaleniu papierosa. Chodzi o to, że mój organizm się domaga, abym o niego zadbał. Przede wszystkim ważne jest dla mnie spożywanie kefirów i warzyw na parze. Nie wiem czy mogłoby mi się udać zainspirować kogoś do rzucenia palenia papierosów. Potrzebuję przede wszystkim zadbać o siebie i na innych się nie oglądać, a to czy komuś może udać się przestać palić bo zainspirował się moją osobą może być efektem ubocznym.
Komentarze
Prześlij komentarz