Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część piętnasta...
Jestem w trakcie rzucania palenia papierosów. Wytrzymałem około dziewięciu dniu jednak pojawił się kryzys. Miałem problem związany z tym, że brakowało mi wrażeń. Jednak pomimo tego, że kupiłem już drugą paczkę papierosów to oprócz tego kupowałem sobie warzywa do zjedzenia po podgrzaniu ich na parze. Obecnie mam muzykę na uszach i tak sobie radzę z niedosytem wrażeń. Chciałbym oczyścić maksymalnie swój organizm, schudnąć kilka kilogramów i znowu wyglądać atrakcyjnie, tak jak kiedyś. Przyjemność mi sprawiało oglądanie zdjęć z przeszłości i przypominanie sobie niuansów swojego stylu myślenia. Lubiłem trochę zajmować się informatyką, a trochę socjotechniką. Byłem raczej w dobrym kontakcie ze swoimi uczuciami. Kobiety składały mi propozycje seksualne. Miałem dużo energii. Nie chciałbym za bardzo identyfikować się z innymi osobami chorującymi psychicznie. Uważam, że to dobrze jak zachowuję lojalność wobec siebie samego gdy jeszcze nie chorowałem psychicznie i chodziłem na pływalnie. Obawiam się trochę takich miejsc, które łamią człowiekowi charakter. Cenię sobie swoją wrażliwość.
Komentarze
Prześlij komentarz