Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część czterdziesta druga...
Mam pierwszy miesiąc bez palenia papierosów już za sobą. Obecnie mam taki nastrój, że mi się prawie nic nie chce robić. Spodziewałem się, że tak będzie. Jest to jednym z problemów w moim rzucaniu palenia papierosów obok nadwrażliwości, ostatnim etapem do którego udawało mi się dojść. Mam już za sobą ten problem z jelitami oraz tego, że mi się chciało zapalić papierosa, że mi tego brakowało. Obecnie cieszę się, że nie palę papierosów przede wszystkim z tego powodu, że nie śmierdzę. Udało mi się w końcu pójść do dentysty, a wcześniej nie chodziłem ponieważ wstydziłem się tego, że śmierdziałem. Potrafię czerpać radość w związku z oglądaniem filmów. Czuję się bierną osobą. Potrafię wierzyć w to, że mój temperament może się zmienić i za miesiąc stanę się bardziej aktywną osobą, pod warunkiem, że będę ćwiczył. Wydaję mi się, że potrzebuję ćwiczyć się w byciu aktywnym po to, aby nie doznawać pogorszenia się mojego samopoczucia.
Komentarze
Prześlij komentarz