Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część sześćdziesiąta trzecia...
Mam kryzys w rzucaniu palenia papierosów jednak myślę, że się podniosę i może jeszcze zrobię chociaż licencjat studiów socjologicznych najchętniej w specjalizacji negocjacyjnej. Cieszę się jednak niezmiernie z tego, że ostatnio jestem aktywniejszy, chodzę na spacery i uczestniczę w kursie doradcy do spraw zdrowienia. Przygodą z naciągaczem mojej matki uzmysłowiła mi, że formalne wykształcenie socjologiczne może mi się jednak do czegoś przydać. Niedawno miałem urodziny i jestem obecnie trzydziesto sześcioletnim mężczyzną. Matka kupiła mi bardzo smaczny tort czekoladowy i byłem szczęśliwy, że moje urodziny były celebrowane. Sformułowałem w końcu swój biogram na Facebooku i opisałem się jako człowiek dokształcający się. Trwa wojna na Ukrainie. Potrzebuję sobie wytworzyć sieć znajomości wśród osób, które przeszły kryzys zdrowia psychicznego i jakoś sobie radzą. Jeżeli mam zamiar studiować to potrzebuję więcej czytać, najlepiej kierunkowych lektur. Potrzebuję przyswajać wiedzę w takim tempie, aby się wytworzył we mnie analityczny umysł, pomocna może być też nauka matematyki. Nie mam jeszcze laptopa i jak na razie to jest moim obecnym problemem.
Komentarze
Prześlij komentarz