Jak wspaniale jest rzucić palenie papierosów, część siedemdziesiąta siódma...
Mam już za sobą drugą dobę bez zapalenia papierosa i mogę powiedzieć, że jest dobrze, nie odczuwam silnego dyskomfortu. Pomaga mi szczególnie granie na tablecie w gry MOBA. Byłem nawet dzisiaj na krótkim spacerze i słuchałem mówcy motywacyjnego jednak potem szybko wróciłem do domu ponieważ nie powinno się tak głośno słuchać nagrań, a jest ku temu pokusa ponieważ na zewnątrz też jest głośno i trzeba dać głośniej, aby coś słyszeć, nie chcę mieć niedosłuchu. Picie herbaty zielonej z miętą także mi pomaga ponieważ poprawia mi humor w taki zdrowy sposób. Być może będę jeszcze słuchał tych swoich nagrań jednak raczej na domowym sprzęcie audio. Spacer był krótki i może dobrze byłoby zrobić jeszcze medytację. Po dwóch dniach niepalenia papierosów czuję się bardziej zrelaksowany i swobodniej mi się oddycha. Brakuje mi chyba czegoś pobudzającego, chyba dobrze byłoby dla mnie jakbym uprawiał sport albo oglądał filmy akcji. Oczywiście, że życzę wszystkim osobom borykającym się z nałogiem nikotynowym, aby udało im się pozbyć tego nałogu. Zastanawiam się czy nie wyznaczyć sobie jakiegoś celu na następny miesiąc.
Komentarze
Prześlij komentarz