Dziękczynienie, 6.10.2022
Chciałbym na tym blogu podziękować w szczególności samemu sobie za to dobro, które samemu sobie uczyniłem, a w szczególności za przyjemną masturbację, zdrowe odżywianie się, chodzenie na spacery, robienie pompek, medytacje, czytanie książek, mycie zębów, oglądanie filmów. Mam poczucie spełnienia związane z tym, że naprawdę się o siebie troszczę. Chciałbym oprócz tego podziękować wszystkim tym kobietom, które mnie wspierały, własnej matce za przyjaźń, aktorkom pornograficznym za to, że mnie inspirują, mądrym kobietom za to, że mnie inspirują, autorkom książek i kasjerkom w sklepach, lekarkom i dentystkom, nauczycielkom języka angielskiego i innym kobietom pracującym. Mężczyznom chciałbym podziękować wyłącznie za towarzystwo. Pozdrawiam wszystkich czytelników mojego bloga.
Komentarze
Prześlij komentarz