Podziękowanie dla André Kostolany za możliwość czytania książki "Psychologia giełdy".
Panie André Kostolany, zapewne nie przeczyta Pan moich podziękowań i piszę je tylko po to, aby wyrazić swoją wdzięczność za możliwość czytania pańskiej książki. Mam wrażenie, że lektura tej książki pogłębia moje rozeznanie na temat giełdy. Nie wiem czy uda mi się dzięki temu zrobić jakieś korzystne inwestycje na rynku finansowym, jednak cieszę się z tego powodu, że mogę lepiej poznać to co określiłbym jako sztukę inwestowania. Dziękuję bardzo za możliwość czytania pańskiej książki "Psychologia Giełdy".
Komentarze
Prześlij komentarz