Jak wspaniale jest osiągnąć doskonałą wytrwałość w aktywności sportowej, część sześćdziesiąta druga...
Byłem już trzeci raz na pływalni w tym roku i nadal spaceruje regularnie. Potrzebuję nauczyć się lepiej ogarniać sprawy finansowe. Nie wierzę raczej w analizę techniczną jednak nie znaczy to, że powinienem rezygnować z zapoznawania się z nią. Jak chcę w coś zainwestować to zastanawiam się czy jest dobra koniunktura na rynku. Czasami jednak można zainwestować w ciemno w coś ponieważ nie sposób wszystkiego zweryfikować tak na szybko lub za darmo. Potrzebuję też zastanowić się nad zdobyciem zewnętrznego finansowania dla swoich inwestycji. Chciałbym po prostu wytworzyć jakiś produkt i go sprzedawać. Czy mógłbym pisać o tym czy czuję się wzbogacony wewnętrznie po lekturze jakiejś książki? Obecnie czytam o uczeniu się przez doświadczenie Kolba. Jest tam przedstawiony model w którym nauczyciel nie stanowi guru tylko w pewnym sensie jest na jednym poziomie z uczniami jeżeli chodzi o perspektywę poznawczą wobec badanego obiektu. Mogłoby to być tak, że uczniowie czytają książkę, aby następnie wymieniać się swoimi opiniami na jej temat. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
Komentarze
Prześlij komentarz