Jak wspaniale jest osiągnąć doskonałą wytrwałość w aktywności sportowej, część sto piąta...
Nie mam ochoty ładnie mówić kobietom. Wolałbym nie mówić im komplementów, a raczej myśleć ładnie o sobie. Uważam, że kobiety nie reagują wystarczająco na komplementy i same niekoniecznie są uprzejme. Uważam, że nie ma sensu pompować kobietom ich ego, które i tak jest nazbyt mocno napompowane. Moim zdaniem lepiej postarać się o to, aby samemu poczuć się kimś wartościowym, zamiast trwonić własne siły poprzez uganianie się za próżnymi egoistkami. Kobiety powinny się mi podporządkowywać i uprzystępniać się i moim zdaniem one są gotowe to zrobić jeżeli im się to odpowiednio zakomunikuje, tylko trzeba o siebie zadbać ponieważ one nie chcą być pod byle kim. Jeżeli kobieta jest nadęta to lepiej jest ją zostawić. Lepiej się za bardzo nie starać o względy kobiety ponieważ ona może mieć swoje powody, aby zachować obojętność. Jeżeli facet mówi kobietom tanie komplementy to zapewne ona się spodziewa, że on niezbyt zajmuje się czymś innym poza próbami zaciągania kobiet do aktywności seksualnej. Jestem teraz wolny i nieco stary lecz czuję się dobrze. Wolałbym kochać siebie bardziej niż przejmować się za bardzo tym jak zostałem potraktowany przez kobiety. Piszę o tym, ponieważ jest to dla mnie ważna sprawa i nie chciałbym zepsuć sobie kariery poprzez przejmowanie się kobietami.
Komentarze
Prześlij komentarz