Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część ósma...
Jak się uda wyjść z nałogu nikotynowego warto byłoby zrobić sobie detoksykację organizmu. Jeżeli człowiek dobrze się odżywia to ma dobre samopoczucie, a przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Właśnie z powyższych względów to co teraz piszę jest w temacie ponieważ jak człowiek czuje się dobrze to jest też spokojny. Ja zanim zdecydowałem się zrobić detoksykację to długo zwlekałem i jadłem sobie między innymi czipsy i czekolady. Natomiast zanim zrobiłem sobie przerwę od papierosów to rozpocząłem budowanie nawyku spacerowania oraz leczyłem sobie zęby. Warto podejmować się różnych inicjatyw prozdrowotnych, aby trzymać się z daleka od nałogów, a w szczególności od nikotynizmu.
Komentarze
Prześlij komentarz