Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część trzydziesta czwarta...
Kiedyś nie miałem tyle spokoju ile mam obecnie i mój organizm się tak dobrze nie regenerował. Paliłem papierosy i przez to nie czułem się spokojny. Podobnie odczuwałem wtedy, gdy miałem spore libido i odzywała się we mnie żądza seksualna. Problem z zachowaniem spokoju miałem także z tego względu, że dokuczali mi złośliwi ludzie. Przykrość mi sprawiało kiedy słyszałem swoich awanturujących się rodziców. Obecnie jestem tego świadomy, że takie problemy jakie miałem są znacznie bardziej powszechne niż wydawało mi się wcześniej. Problemem, który martwi mnie obecnie jest ten dotyczący posiadania małej ilości pieniędzy. Gdybym nie był osobą odpowiedzialną to bym się o to nie martwił. Chciałbym wydostać się poza tym spod tyranii okrutnych ludzi. Uważam, że złe są te leki psychiatryczne i źli są ci ludzie, którzy uczestniczą w zmuszaniu mnie, abym je przyjmował. Jeżeli nie mam zamiar mścić się na tych okrutnych ludziach, którzy wyrządzili mi krzywdę to pozostaje mi tylko określić ich jako złych. Moim zdaniem złym człowiekiem jest także ten, który zrobił coś złego lecz nie postarał się o to, aby zadośćuczynić Bogu i ludziom.
Komentarze
Prześlij komentarz