Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część czterdziesta ósma...
Chciałbym oprócz stania się osobą spokojną i pogłębienia tego sposobu bycia stać się kimś komu przypisuje się taką aurę spokoju, a mianowicie kimś uduchowionym, mądrym oraz na swój sposób zaradnym, sprytnym i funkcjonalnym. Spokój podobno jest uczuciem sprzyjającym życiu, widziałem chyba taki slogan reklamowy odnoszący się do treningu jogi. Wydaję mi się, że za elastycznością ciała idzie elastyczność umysłu. Chodzi o zdolność zmieniania formy zarówno cielesnej jak i mentalnej, a jedno z drugim jest jakoś powiązane. Moją intencją jest także bycie w bliższym kontakcie z własnym ciałem w tym celu, aby poprzez zaprzyjaźnienie się z nim, móc odnaleźć w nim swojego sojusznika.
Komentarze
Prześlij komentarz