Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część sześćdziesiąta...
Dbanie o własne bezpieczeństwo pomaga zachować spokój. Moim zdaniem zachowania asekuracyjnie są oznaką profesjonalizmu. Jak ktoś dba o to, aby nie podejmować niepotrzebnego ryzyka to nie jest to u niego oznaką braku męstwa lub odwagi. Oczywiście nie da się tak całkowicie ryzyka uniknąć. Czasami dbanie o to, aby nie podejmować niepotrzebnego ryzyka może być opłacalne i mam na myśli tutaj zajmowanie się inwestycjami. Poza tym zachowanie spokoju umożliwia regenerację organizmu. Dzięki dobrej regeneracji organizmu wygląda się zdrowo i pięknie. Być może zachowania asekuracyjne nie są popularne, jednak dla mnie są wyznacznikiem profesjonalizmu. Chciałbym także w jakiejś mierze dbać o swoją wygodę. Nie uważam, że to jest konieczne, aby wyjść ze swojej strefy komfortu. Uważam, że to jest popularne stwierdzenie, które oznacza stania się gotowym do zmiany. Moim zdaniem lepiej jest zrobić coś, aby zmiana stała się bardziej wygodna. Jestem zwolennikiem reformatorstwa, a nie rewolucji. Przynajmniej jestem zwolennikiem reformatorstwa w zwyczajnych warunkach, być może rewolucyjnym trzeba być w warunkach kryzysowych lub takich, które wymagają takiego podejścia lub umożliwiają nagłe zmiany bez nadmiernego wysiłku.
Komentarze
Prześlij komentarz