Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część siedemdziesiąta ósma...
Poprawiłem nieco swój typowy dzień. Moim zdaniem prowadzenie niezdrowego stylu życia sprawia, że ludzie tracą swój spokój. Wydaje mi się, że najważniejsze jest to żeby się wyspać. Czym większe ambicje tym gorzej dla jakości snu. Trzeba czasami zrezygnować z ambicji przez które, prowadzi się styl życia niezbyt zdrowy. Moim zdaniem nie warto brać też na siebie zbyt dużej odpowiedzialności, lepiej jest wierzyć w coś przekraczającego własną osobę po to, aby czuć się odciążonym od nadmiernej odpowiedzialności. Warto poza tym zadbać o to, aby posiadać w swoim życiu prozdrowotną rutynę, najlepiej taką, która pozwala się utrzymać. Nie warto żyć nazbyt wygodnie ze względu na to, że taki tryb osłabia człowieka. Nie można też brać na siebie zbyt dużych obciążeń. Czasami chcę się czuć silnym i biorę na siebie więcej obciążeń lecz powiększam ich wymiar stopniowo. Nawet przy treningu fizycznym psychika jest obciążona. Chciałbym wziąść pod uwagę to, że nie mogę być dobrym w każdej dziedzinie życia i zapewne jeżeli mam zamiar trenować to powinienem na treningu poprzestać i się w tym specjalizować. Potrzebuję sobie wytypować dziedzinę którą chcę się zająć i zachować w niej konsekwencję.
Komentarze
Prześlij komentarz