Jak wspaniale jest osiągnąć stan głębokiego spokoju, część osiemdziesiąta...
Celem pogłębienia swojej zdolności odczuwania spokoju uprawiam medytację. Chciałbym medytować codziennie lecz w praktyce udaje mi się zrealizować dwie lub trzy sesje medytacji tygodniowo. Medytuję po dwadzieścia minut i wymaga to ode mnie sporej cierpliwości. Myślę jednak o tym, aby spróbować medytować dłużej, aby sprawdzić czy stanę się bardziej spokojny, opanowany i zdolny do samorealizacji. Być może niedługo zacznę medytować po dwadzieścia pięć minut. Zastanawiam się nad innymi konkretnymi zmianami w swoim życiu, mógłbym jeść więcej warzyw.
Zastanawiam się nad tym czy mógłbym jakoś pouczyć się języka angielskiego, na przykład czytając książki z ograniczonym słownictwem. Uczyć się języka angielskiego mógłbym także przygotowując się do egzaminu FCE. Mogę też uczyć się angielskiego bez zamiaru potwierdzania własnej klasyfikacji. Zastanawiam się nad tym czy mógłbym wykonać projekt programistyczny celem zdobycia pieniędzy. Być może mógłbym napisać coś o tym jak zarabiać pieniądze na programach partnerskich. Jeżeli dobrze się orientuję trzeba nagrywać filmy na temat tego na czym się znam lub chciałbym się znać. Jeszcze może być ważne, aby poprawić swoją zdolność komunikowania się.
Chciałbym jednak być znanym z czegoś dobrego. Opowiedzieć o tym jak rzuciłem palenie papierosów. Opisać swoje próby motywowania się poprzez oglądanie filmików na ten temat w internecie, czytanie historii o rzucaniu palenia w internecie, przeczytanie książki Allena Carra. Znajomość dwunastu kroków Anonimowych Alkoholików i realizowanie ich w swoim życiu, mówienie wprost, że chciałoby się rzucić palenie papierosów. Uczestnictwo w praktyce religijnej takiej jak spowiedź, komunia święta, czytanie książek, spacerowanie, trwanie w wierze, że uda się rozstać z tym nałogiem, wyrażanie swojego błogosławieństwa na rzecz rzucenia palenia papierosów. Przejście przez kurs Droga Artysty Julii Cameron. Wszystko co robiłem było ukierunkowane na rzecz rozstania się z paleniem papierosów oprócz tego co było niezdrowe. Być może jakbym chciał sformułować wartościową treść to powinienem zrobić to otwarcie, pod swoim imieniem i nazwiskiem.
Komentarze
Prześlij komentarz