Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część dwunasta...
Mam takie wrażenie, że czasami podejmuję na giełdzie decyzje oparte o emocje i te decyzje nie są powiązane z emocjami, które tej giełdy dotyczą lecz pochodzą one z zewnątrz, jak chociażby z toksycznych relacji z moimi braćmi. Moim zdaniem moi bracia zachowują się nieco wobec mnie nieuczciwie i agresywnie ponieważ są tak naprawdę atencjuszami i tak naprawdę warto, abym się z nimi nie zadawał ponieważ nie czuję się dzięki nim lepiej. Warto moim zdaniem odseparowywać się od osób toksycznych, przez które się oddalam od samorealizacji w swoim życiu. Warto być z ludźmi, którzy dostarczają wsparcia. Niekoniecznie chodzi o to, aby wśród znajomych byli tylko ludzie sukcesu. Dobrze, aby otaczać się ludźmi podobnymi do siebie, będącymi w podobnej sytuacji życiowej, pragnącymi czegoś dobrego dla siebie, potrafiącymi o siebie zadbać. Warto być wśród ludzi, którzy inspirują do zmiany na lepsze. Warto samemu inspirować do zmiany na lepsze. Fajnie byłoby sobie nakręcić filmik będący reklamą własnej osoby. Obecnie nawet dobrze się z tym czuję, że swoim braciom tak do końca nie ufam. Myślę o tym, że warto zadbać o to, aby samemu stać się wartym cudzej inwestycji. Myślę trochę o filmach na których było pokazane piękno Polski i moim zdaniem warto zdać sobie sprawę z własnego piękna.
Komentarze
Prześlij komentarz