Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część trzynasta...
Obecnie odczuwam nieco lęku związanego z inwestowaniem ze względu na wybory w USA i ryzykiem związanym z tym, że USA mogą przestać wspierać Europę militarnie tak intensywnie jak robili to dotychczas. Moim zdaniem może to wpływać na akcje polskie w sposób obniżający wycenę spółek ze względu na niestabilną sytuację polityczną. Jakbym sprzedawał posiadane akcje to chyba wszystkie akcje poszłyby pod nóż oprócz tych, które mam w małej ilości. Lubię też zastanawiać się nad tym co mógłbym zrobić, aby uczynić swoje życie wartościowszym. Myślę nad tym, aby publikować na Instagramie filmiki o tym co robię, albo chociaż rysunki dotyczące mojej aktywności. Chciałbym wykonywać jakąś pracę twórczą związaną z tym co robię. Ważne jest dla mnie także uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Jakbym chciał określić to co jest dla mnie wartościową umiejętnością to chyba miałbym na myśli znajomość języka angielskiego. Czemu warto uczyć się języka angielskiego? Ponieważ zwiększa to moje szanse na odbywanie szczęśliwych podróży. Umożliwia czerpanie z bogatych zasobów edukacyjnych. Zwiększa pulę dostępnych dla mnie osób płci przeciwnej.
Komentarze
Prześlij komentarz