Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część piętnasta...
Warto myśleć o sobie samym w sposób przyjacielski, potwierdzający zasadność wysokiego poczucia własnej wartości. Bardzo fajnie odnaleźć w sobie zalety za które możliwe jest szanowanie własnej osoby. Ja dzisiaj stwierdziłem, że sensowne jest ładne nazywanie tego co się robi. Moim zdaniem niekoniecznie warto pytać się od razu kobiety czy jest singielką, chociaż można wypróbować też taką opcję stylu nawiązywania znajomości. Jak pytam się kobiety czy jest singielką to niekoniecznie z tego względu, że mam ochotę ją podrywać. Czasami lubię po prostu wiedzieć na czym stoję po to, abym na przykład nie miał pretensji do siebie o to, że z kobietą mi coś nie wyszło. Myślę, że wyjaśnienie sobie pewnych rzeczy sprzyja temu, że mógłbym o kobiecie zbyt wiele niepotrzebnie nie myśleć, nie angażować się niepotrzebnie w sytuacji gdy później mogę ewentualnie skończyć jako sfrustrowany człowiek. Czasami nie warto okazywać za dużo pięknej kobiecie szacunku ponieważ może się ona okazać z natury prymitywną babą. Myślę, że czasami warto porównać zachowanie kobiety do tego jak zachowują się prostytutki.
Komentarze
Prześlij komentarz