Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część dwudziesta siódma...
Czasami przychodzą mi do głowy takie myśli ponure, że jestem singlem i jest to dla mnie porażką, że jak umrę to nic po mnie nie zostanie dla potomstwa. Uświadomiłem sobie, że mogę sobie przypomnieć coś, co by mnie uszczęśliwiało i myślę sobie tak: jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się przestać palić papierosy, bardzo mi przyjemnie móc głęboko oddychać, lubię siebie za wysportowane ciało, które mam dzięki regularnemu pływaniu, potrafię docenić się za swoje sukcesy i uznać, że zasługuję na to, aby obdarzyć się lubieniem.
Komentarze
Prześlij komentarz