Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część dwudziesta druga...
Moim zdaniem warto kontrolować to, co się je. Dieta jest zbyt ważna by powierzać ją byle komu. Uważam, że moja matka jest nazbyt chciwa, że za dużo ode mnie wychciewa pieniędzy. Moim zdaniem nie należy lekceważyć diety ponieważ, jeżeli je się byle co to łatwo można sobie wyhodować choroby. Nie chcę, aby moja matka mną rozporządzała. Nie lubię też tak bardzo swoich braci ponieważ oni są przeciwko mnie przemocowi, uważam, że nie warto się z nimi przyjaźnić. Można zbyt wiele stracić obdarzając ich swoim zaufaniem, już lepiej byłoby im wyznaczać granice. Piszę o diecie z tego względu, że będąc ostrożnym w tym jak się wydaję pieniądze można wyrobić sobie nawyk roztropnego wydatkowania pieniędzy. Ja dużo czasu marnuję poprzez te obiady, które przynoszę ponieważ oprócz samego ich przynoszenia to po ich zjedzeniu czuję się ociężały. Jeżeli chodzi o szkody jakie mi matka wyrządzała wysyłaniem mnie do szpitala psychiatrycznego to ona sobie zdawała dobrze z tego sprawę, że mi szkodzi, bardzo źle się stała, że moja matka zdobyła taką zdolność wpływania na moje życie ponieważ ona nie jest osobą odpowiedzialną, ani nawet mądrą. Bardzo źle jest gdy osoba, która nie jest kompetentna ma na swój temat zbyt duże mniemanie. Nie podobało mi się to, że matka szukała sobie autorytarnych pochlebców, aby się im podporządkować. Uważam, że moja matka ucieka od bycia osobą odpowiedzialną i przeszkadza mi w zarządzaniu swoim życiem. Trzeba uważać z jakimi ludźmi się człowiek zadaje ponieważ mogą oni mieć szkodliwy wpływ.
Komentarze
Prześlij komentarz