Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część czterdziesta szósta...
Ja osobiście lubię inwestować, szczególnie wtedy gdy zarządzam własnymi pieniędzmi. Chciałbym jednak stwierdzić, że zajmowanie się inwestycjami bywa stresujące i może odbić się na zdrowiu psychicznym, ja czasami mam problemy ze snem. Trzeba czasami zrobić coś, aby ograniczyć inwestycyjny stres. Czasami sposobem na odstresowanie się może być unikanie podejmowania się zbyt wielkiego ryzyka, a czasami chodzenie na spacery, zdrowe odżywianie się oraz medytacja. Można też próbować nauczyć się optymalnej strategii inwestycyjnej w oparciu o czytanie książek lub oglądanie filmów na temat inwestowania. Uczyć się na temat inwestowania warto jeżeli, ktoś zamierza się inwestowaniem zajmować zawodowo. Trzeba też wyrobić sobie zdolność polegania na sobie. Trzeba posiadać jakieś sensowne poczucie odpowiedzialności za własne sprawy. Zdolność asekurowania się jest oznaką profesjonalizmu. Asekurując się, czuję się atrakcyjnym mężczyzną.
Komentarze
Prześlij komentarz