Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część osiemdziesiąta...
Obecnie uczę się wyłącznie samodzielnie i jestem zadowolony ze swojej sprawności intelektualnej. Uczenie się czegoś to trochę jest aktywność podobna do inwestowania ponieważ zdobywa się wiedzę mając na uwadzę przyszłość, natomiast nie jest podobne do inwestowania pod tym względem, że efekty uczenia się są widoczne już natychmiastowo, w momencie uczenia się, pogłębiania własnego rozeznania, jeżeli potrafię docenić zdobywaną wiedzę to poprawia się natychmiastowo moja jakość życia.
Komentarze
Prześlij komentarz