Jak wspaniale byłoby zostać profesjonalnym inwestorem, część dziewięćdziesiąta piąta...
Chciałbym się tutaj do czegoś przyznać, a mianowicie do tego, że być może popełniam błąd i nie powinienem się wymądrzać na temat inwestowania, a zamiast tego wypadałoby mi raczej dokształcać się z tego zakresu. Zastanawiam się także czy jest sens pisania o inwestowaniu dla innych ludzi, powinienem raczej robić to dla samego siebie. Piszę kreatywnie czyli piszę po to, aby wywołać w sobie samym jakąś pozytywną przemianę. Chciałbym dzięki temu swojemu pisaniu bardzo się wzbogacić, chciałbym, aby było mnie stać na kupno własnego mieszkania oraz na założenie własnej rodziny. Jeżeli chodzi o moje pisanie to pomogło mi już uzyskać pozytywną przemianę, chodziłem przez rok regularnie na pływalnie oraz przestałem palić papierosy. Myślę, że fajnie byłoby gdybym mógł dyskutować na wspólne tematy w ramach swojej grupy interesu.
Komentarze
Prześlij komentarz